O projektu

Rezidenční projekt Pod Novou představuje lukrativní adresu pro trvalé bydlení i investiční příležitost. Realizaci projektu zajišťuje od podzimu 2019 nový finanční partner spolu s developerskou společností SLD Mikulov s.r.o., součást holdingu SLD Group, která nyní dokončuje výstavbu projektu 52 rodinných domů a 150 bytů v Jihlavě.

Rezidence Pod Novou představuje vysoký standard bydlení v kouzelném prostředí mikulovského podzámčí. Funkčně řešené rodinné domy typu A, B a E nabízí výhledy na siluetu tohoto jihomoravského města i jeho dominantu - Zámek Mikulov.

Řadové domy nabízí svým majitelům ideální velikosti pozemků od 280 do 770 m2 s přístupem na zahradu. V každém domě je vybudována příprava pro krb a garážové či venkovní parkování pro až pro 2 automobily. Všechny RD splňují požadavky ČSN 730581 na denní osvětlení a proslunění obytných budov pro zajištění komfortu a pohody bydlení. Domy jsou zpracovány v energetickém standardu B – velmi úsporné. Rodinné domy s užitnou plochou 116–167 m2 (bez garáže) nabízí atraktivní obytné prostory přes dvě patra (typ A a E). Domy typu B s dispozicí až 7+kk jsou orientovány do zahrad s výhledem na mikulovský zámek.

Projekt je zpracován s důrazem na kvalitu prostředí. V navazující II. etapě se počítá s návrhem občanské vybavenosti území a dostatkem veřejných prostranství (dětská hřiště, zóny pro posilovací stroje, park apod.).


Rezidence Pod Novou - červenec 2021

 


Rezidence Pod Novou - říjen 2020

 


Rezidence Pod Novou - duben 2020

 


Rezidence Pod Novou - říjen 2019

 

Navštivte také Rezidence Buková Soběšické louky

Zašlete nám poptávku či dotaz