Menu

O projektu

Všechny rodinné domy vysokého standardu, umístěné v těsné blízkosti podnože Mikulovského Zámku, nabízí krásné výhledy na siluetu města a Zámek.

Každý RD nabízí pohodlné parkování až pro 2 automobily na vlastním pozemku, ať už se jedná o garážové stání nebo venkovní stání. Všechny RD splňují požadavky ČSN 730581 na denní osvětlení a proslunění obytných budov pro zajištění komfortu a pohody bydlení. Rodinné domy jsou zpracovány v energetickém standardu B – velmi úsporné.

V každém RD je vybudována příprava pro krb. Rodinné domy s užitnou plochou 116–167 m2 (bez garáže) nabízí atraktivní obytné prostory přes dvě patra (typ A a E). Domy typu B s dispozicí až 7+kk jsou orientovány do zahrad s výhledem na Zámek.

Rodinné domy Pod Novou vychází ze známé typologie Mikulova použité např. na ulici 1. Května. Řadové domy nabízí ideální velikosti pozemků od 280–770 m2 s přístupem na zahradu. Projekt je zpracován s důrazem na kvalitu prostředí. Zklidněné ulice s pěšími komunikacemi a oplocením navrženém tak aby reflektovali místní podmínky. V navazujících II. etapě se dále počítá s návrhem občanské vybavenosti území a dostatkem veřejných prostranství (dětská hřiště, zóny pro posilovací stroje, kavárny s malým náměstím, park apod.).

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli