Jasný plán dostavby celého projektu

GFX | ol1.jpg

Oliver Kuruc: Pod Novou je stabilní projekt s jasným plánem stavby i dokončením.

Je řídícím pracovníkem celého projektu s přesahem do obchodu a financí. Tudíž má dokonalý přehled o tom, co se na stavbě děje a co se má kdy stát tak, aby byl Váš nový dům předám podle plánu a v dokonalém stavu.

 

Jakým tempem pokračují aktuálně práce na výstavbě Rezidence Pod Novou?

Aktuálně máme rozestavěnou I.1 etapu s termínem dokončení do zimy 2020. Část domů je již ve fázi provádění vnitřních rozvodů. Z rodinného domu A5 nebo A6 plánujeme udělat vzorový domek.

V průběhu července začne stavba posledních domů z aktuální etapy,  kde si teď klienti finálně stanovují dispoziční změny a další úpravy na míru. 

Ačkoli nás již nějakou dobu trápí počasí, tak se nám daří postupovat v nastaveném režimu.

GFX | ol2.jpg

A výhledově to vypadá jak?

Navazující etapa I.2 se nám mírně posunula zejména vzhledem ke změně typizovaného projektu RD A, kde ve spolupráci s architekty snažíme ještě najít další dispoziční řešení při zachování stávajícího architektonického řešení hmot nemovitosti. 

Poslední etapa I.3 zatím čeká na získání potřebných povolení, odhadujeme získání do konce roku a poté zahájení výstavby.

 

Olivere, běží všechno podle plánu? Byly nějaké komplikace? 

Na začátku roku 2020 jsme měli mírné komplikace s dodavatelem stavebních prací, poté ještě přišla mimořádná opatření a s tím spojené uzavření hranic, kdy řada pracovníků zůstalo doma. Jsem rád, že se nám všechny tyto menší komplikace podařilo zdárně vyřešit a vše jde dále podle plánu.

  

Kdy bude všechno hotové? 

V rámci projektového harmonogramu očekáváme dokončení do konce roku 2021 – tento termín byl stanoven s vědomím, že se veškerá povolení etapy I.3 stihne zařídit do konce léta 2020. Bohužel se termín povolení posunul a tudíž i plánované dokončení celého projektu na polovinu roku 2022. Samozřejmostí je to, že výstavba I.2 a I.3 bude dělána s maximální obezřetností pro již bydlící klienty z etapy I.1. Uzpůsobíme tomu pohyb na staveništi i koordinaci výstavby.

GFX | ol4.jpg

Jaké jsou hrozby, případně jak jste na ně přiraveni? 

Aktuálně největší hrozba jsou pracovní kapacity, kdy je vzhledem k uzavření hranic nedostatek stavebních dělníků. Intenzivně však pracujeme na průběžném výběrovém řízení na doplnění stavebních kapacit, abychom těmto komplikacím předešli.

 

Jaké firmy aktuálně pracují na výstavbě? 

Generálním dodavatelem je naše sesterská společnost SLD Stavební s.r.o., která zajišťuje kompletní výstavbu rodinných domů. Díky tomu máme 100% kontrolu nad průběhem i stavem výstavby.

 

Oliver Kuruc

Jsem řídící pracovník s přesahem do obchodu a financí. Tudíž jsem i při prvotních kontaktech s klienty, kdy se řeší obchodní nastavení a případné financování. Mám zkušenost z jiných realizovaných projektů. Pracoval jsem v různých fázích na developerských projektů od získání povolení, až po finální předání nemovitosti. Tudíž vám dokážu poskytnout různé rady či nápady a když je třeba, dokážu se velmi rychle dostat do detailu určité problematiky a urychlit proces vyřešení či navrhnout různá řešení.

 

Zajímá Vás Rezidence Pod Novou? Nechte nám na sebe kontakt – rádi Vám dodáme jakékoliv další informace.

Navštivte také Rezidence Buková Soběšické louky

Zašlete nám poptávku či dotaz