Kvalitní stavební materiály a technologie

Pod Novou - Řadové a bytové domy v Mikulově / Proč Rezidence Pod Novou? / Kvalitní stavební materiály a technologie

GFX | 1_1_of_4.jpg

Ředitel výstavby René Ziemniok - Na kvalitě si zakládáme. Od základů až po střechu

Kvalitou zpracování se dnes chlubí téměř každý developerský projekt. Ovšem všichni víme, že realita často za katalogovými sliby pokulhává. V čem je tedy Rezidence Pod Novou jiná?

Naším cílem je nabídnout exkluzivní bydlení, kde se v otázce kvality nešetřilo skutečně na ničem. Ale kde jsme se zároveň vyhnuli zbytečnému nárůstu ceny kvůli předraženým a často až zbytečným stavebním zásahům nebo použitým materiálům. Zlaté kliky tak u našich domů nečekejte, ale jinak jsme nešetřili na ničem. Vše s vizí nabídnout takový dům, ve kterém bychom sami chtěli bydlet. A věříme, že se nám vizi daří naplňovat do posledního detailu.

 

Na co se mohou budoucí obyvatelé Rezidence Pod Novou těšit? Co byste vyzdvihl jako hlavní přednosti?

Věříme v transparentnost a otevřenost, proto je standardní vybavení domů každému k nahlédnutí na našem webu. Ale co určitě stojí za zmínku nad rámec konkurenčních projektů je použití výjimečně kvalitních materiálů. 

Jedním z nich jsou izolační trojskla, díky kterým jsou úspory za topení skutečně výrazné a jde o nejlepší možnou izolaci, která je aktuálně na trhu dostupná. Další předností je celoplošné podlahové vytápění po celém domě a tradiční komín z cihel, nikoliv z prefabrikovaných kusů betonu. 

S tím souvisí i další věc, na kterou (nejen) v Rezidenci Pod Novou tlačíme – a to je použití tradičních řemeslných postupů, odzkoušených desetiletími, v kombinaci s moderními technologiemi a materiály. Věříme, že komplexní mix kvality na všech úrovních výstavby budoucí obyvatelé ocení. A také, že spokojenost vydrží dlouhá desetiletí, daleko za stanovenou záruční dobu.

Ať už jde o monolitický železobetonový strop, zdivo z broušených cihel, sádrové vnitřní omítky nebo lité podlahy z anhydritu – vše dohromady tvoří kvalitní domov, ve kterém je radost bydlet, a na který se můžete spolehnout ve všech směrech.

GFX | 1_2_of_4.jpg

Zmínil jste celoplošné podlahové vytápění. V čem vidíte jeho hlavní výhodu oproti jiným způsobům vytápění.

Kromě energetické nenáročnosti, bezpečnosti a spolehlivosti jde hlavně o komfort – přece jen, kdo z nás by neměl rád příjemný pocit z chůze po vyhřáté podlaze? Další z důležitých aspektů je úspora místa. I moderní radiátory nebo přímotopy totiž určitým způsobem odebírají prostor v místnostech, nehledě na riziko popálení, zejména dětí. U celoplošného podlahového vytápění tyto starosti odpadají, ovšem bez jakékoliv ztráty komfortu bydlení. A to je v každém domově to nejdůležitější.

 

 

Čím dalším se ještě Rezidence Pod Novou od konkurenčních projektů odlišuje?

Kromě důrazu na použití těch nejkvalitnějších materiálů je to i přístup našich stavařů a dělníků. A protože s mnoha z nich spolupracujeme dlouhodobě, můžeme se na jejich profesionalitu na 100 % spolehnout. 

U stavby se totiž “odfláknutá” práce může projevit až za dlouhé roky, což je neduh, který právě výběrem kvalitních zaměstnanců i materiálů eliminujeme.


GFX | 1_3_of_4.jpg

René Ziemniok

S managementem stavebních projektů mám mnohaleté zkušenosti. V Rezidenci Pod Novou jsem ředitelem výstavby, takže zastřešuji celou stavební složku projektu. Součástí ředitelské pozice je komplexní organizace stavby na nejvyšší úrovni, tedy management a koordinace podřízených pracovníků – hlavního stavbyvedoucího, nákupčího a přípraváře/rozpočtáře. Mou další neméně důležitou odpovědností je také dodržování technologických postupů a plnění termínů průběhu stavby. To vše s cílem nabídnout vysokou kvalitu a komfort bydlení bez příplatků.

 

Zajímá Vás Rezidence Pod Novou? Nechte nám na sebe kontakt – rádi Vám dodáme jakékoliv další informace a domluvíme osobní prohlídku.

Navštivte také Rezidence Buková Soběšické louky

Zašlete nám poptávku či dotaz