Možnost konfigurace domů

GFX | kalisova-uvodem.jpg

Realitní makléřka Monika Kališová: Pod Novou necháváme klienta co nejvíce zasahovat do finálního výsledku. Je to sice občas náročnější, ale o to zajímavější. 

Již od prvního kontaktu s Vámi budu řešit případné změny a možnosti nadstandardů. Po odsouhlasení s architekty je možné zasahovat do nenosných příček, individuálně rozmístit koupelny a wc, uspořádat elektroinstalaci, nebo například přidat externí předokenní žaluzie. V pokročilejší fázi výstavby si pak vyberete z bohaté nabídky všech povrchových úprav – podlahy, obklady, dveře a zařizovací předměty.

Dále budete mít samozřejmě možnost sáhnout po dalším vybavení. V praxi nejčastěji jedná o externí předokenní žaluzie, klimatizaci, záměnu vaničky za odtokový žlab, nebo záměnu posuvných dveří za HST portál. Seznam standardního vybavení a možnosti nadstandardního vybavení najdete přímo tady

GFX | kalisova-naulici.jpg

Budete mít přehled o termínech, nákladech i průběhu stavby

Od prvního kontaktu Vám budu k dispozici pro veškeré dotazy. Kdykoliv je možné domluvit schůzku v kanceláři v Mikulově, kde projednáme vše potřebné včetně prohlídky stavby.

Spojím Vás s projektovým manažerem Rezidence Pod Novou, s klientským oddělením developera a případně také se stavbyvedoucím. Veškeré změny budeme společně řešit ještě před uzavřením rezervace tak, abychom vám zajistili hladký průběh dokončení vašeho domu. Díky tomu budete mít 100% přehled o stavbě vašeho domu.

 

O mně

Jmenuji se Monika Kališová, budu Vaší pomocnou rukou a Pod Novou Vás provedou celým procesem – od prvního kontaktu až po nastěhování. Jsem součástí realitní společnosti Schmidt Reality s.r.o., která má svou pozici na trhu již od roku 2005. V realitách se pohybuji více jak 5 let a za tuto dobu jsem získala zkušenosti s prodejem developerských projektů jak v Mikulově, tak mimo něj. 

 

Zajímá Vás Rezidence Pod Novou? Nechte mi na sebe kontakt – ráda Vám dodám jakékoliv další informace.

 

 

Navštivte také Rezidence Buková Soběšické louky

Zašlete nám poptávku či dotaz