Vysoký investiční potenciál

GFX | mikulo-og.jpg

Robert Schmidt: Mikulov je jedna z nejzajímavějších lokalit pro investování

Na trhu s nemovitosmi se pohybuje přes 20 let a má za sebou více jak 60 úspěšných developerských projektů. Samotný Mikulov a okolí má za 15 let dokonale zmapovaný. Jak Robert Schmidt hodnotí investiční potenciál projektu Rezidence Pod Novou se dočtete v následujícím rozhovoru.

 

Jak se vyvíjela situace v investicích do realit v posledních letech?

V Mikulově za posledních 10 let stoupla cena nemovitostí v řádu 200 %. Jedná se o jednu z nejzajímavějších lokalit na investování v rámci celé České republiky. Je to dáno polohou zasazenou v historickém městě Mikulov, do kterého se sjíždí lidé z celého světa, aby zažili unikátní atmosféru a vinařské prostředí. Proto tady najdete už teď hodně zajímavých a známých investorů. 

 

Co v tuto chvíli ovlivňuje cenu domů v regionu?

Na cenu domů má velký vliv kvalita bydlení. Pod tím si můžeme představit například dopravní dostupnost, služby, kvalitu škol, kulturní a společenský život. V tomto ohledu je Mikulov absolutní špička v regionu. 

Dále zůstává faktem, že lidé chtějí zlepšovat kvalitu bydlení a právě to projekt Rezidence Pod Novou představuje.

 

GFX | mikulov-schmidt.jpg

Co ovlivní cenu domu v dlouhodobém časovém horizontu?

Určitě dopravní dostupnost do Vídně a Brna, která se konečně vydala správným směrem. V Mikulově je schválený obchvat. Dálnice do Vídně je hotová, do Brna se v této dekádě podle informací také už konečně dočkáme. Dále rozhodně historie města a geniu loci - jeho nenahraditelná atmosféra, turistická oblíbenost, dostupnost do celé vinařské oblasti jižní Moravy. Atraktivní restaurace a veřejné vyžití.

 

Jak tedy vidíte investiční potenciál Rezidence Pod Novou?

I v dnešní době je to velmi zajímavá investiční příležitost. Vycházím z předešlého navyšování cen a nedostatku nemovitostí k bydlení a nájmu. I přes současnou situaci je výnos z nájmu pořád vyšší než 5 %. 

 

Můžete samotným zájemcům nějak pomoci s financováním?

Ano, na tento projekt máme hypotečního specialistu, který dokáže zabezpečit nejlepší možné podmínky.

 

Jaká je nyní situace v Rezidenci Pod Novou s další výstavbou? 

Momentálně probíhají stavební práce a připravuje se další fáze projektu, kde se budou stavět další rodinné domy. O projekt je vysoký zájem a my rádi dáme příležitost dalším zájemcům, kteří chtějí spokojeně bydlet nebo výhodně investovat. 

 

GFX | mikulov-siuleta.jpg

Robert Schmidt

Na realitním trhu se pohybuji přes 20 let, prodal jsem tisíce nemovitostí, mám za sebou přes 60 developerských projektů a také jsem si prošel krizí před 12 lety na trhu s nemovitostmi.

V Mikulově provozujeme pobočku 15 let a máme zde perfektně zmapovaný trh a za sebou nespočet úspěšných obchodů a developerský projektů, které můžete vidět na vlastní oči, že úspěšně fungují. Na projektu Rezidence Pod Novou pracuji více než 5 let a stojím u něj od samotného prvopočátku.

 

Zajímá Vás Rezidence Pod Novou? Nechte nám na sebe kontakt – rádi Vám dodáme jakékoliv další informace.

 

Navštivte také Rezidence Buková Soběšické louky

Zašlete nám poptávku či dotaz